Ratajský Denny

Ratajský Denny

Role:

Dr. John Watson / Dr. Sigmund Freud
Joey
 

Studium činoherního herectví na Janáčkově AMU v Brně ukončil v roce 2002 (absolvoval titulní rolí Puškinova Oněgina). V sezoně 2002-03 byl v angažmá v Národním divadle moravskoslezském v Ostravě.

Od roku 2003 působil především v Praze, nejčastěji v Divadle Na Fidlovačce. Momentálně zde hraje roli  Michala v inscenaci Eva tropí hlouposti.

Hostoval také v Divadle pod Palmovkou, Činoherním klubu, Národním divadle atd. V současné době je v angažmá v Divadle na Vinohradech, kde jej můžete vidět například v Amadeovi v roli Salieriho.

V muzikálech se objevil ve Státní opeře Praha v Horáčkově Kudykamu, nyní hraje  v divadle Broadway v Mýdlovém princi. V Městském divadle v Brně se podílel na inscenaci muzikálu Mary Poppins, kde spolupracoval na choreografii a účinkuje v roli Kominíka Berta. V činoherních inscenacích se uplatňuje rovněž jako choreograf, věnuje se i tanci a stepu (získal četná uznání na stepařských soutěžích – i v zahraničí).

Ve filmu jej můžete vidět například v kritiky oceňovaném snímku Hořící keř. Od září 2017 se s ním můžete také pravidelně potkávat na obrazovkách v seriálu Ulice.

Zpět
Program
Kniha o divadle
Dárkové poukazy
Repertoár