Elischerová Dominika Mina

Elischerová Dominika Mina

Datum narození:
17. července 2002
Svátek:
4. srpna

Role:

Archiv rolí:

Mladá Bonnie
 
V současné době studuji ZŠ – Litvínovská 500, Praha 9, 8. ročník.
Na benefi čním koncertě pro děti, které se léčí s leukémií (kterou jsem prodělala i já) jsem poznala Genny Ciatti, na jejíž doporučení jsem se začala zabývat zpěvem.
Docházím na hodiny k Elišce Toperzerové. Mou první rolí, kterou jsem získala na základě konkurzu, byl anděl Gabriel v muzikálu Adam a Eva. V městském divadle v Brně poté následovala role Světlušky v muzikálu Lili let snů. Dále vystupuji s Václavem Vydrou, Janou Bouškovou a Antonínem Procházkou v představení Věrní abonenti. V dětském projektu Čiperkové hraji Berušku a zároveň také vystoupení moderuji. Dostala jsem příležitosti také v reklamě, seriálech a fi lmech, kde šlo do této chvíle o komparzní role (Vyprávěj, Strašidla, První republika a další).
Jsem také pyšná na mé vystoupení v rámci benefi čního koncertu pro nadaci Kapka naděje, kde jsem zpívala duet s Marianem Vojtkem. Protože mne herectví a zpěv naplňují a baví, ráda bych se jim věnovala i nadále a prostřednictvím dodávala sílu ostatním... Mé motto zní: VĚŘ, BĚŽ, DOKÁŽEŠ
Zpět
Program
Kniha o divadle
Dárkové poukazy
Repertoár