Pytloun František

Pytloun František

Datum narození:
2. června 1986
Svátek:
4. října
 

Hudbě se začal věnovat již ve svých 3 letech. Začal hrou na akordeon na ZUŠ, kam ho přihlásili rodiče. Po třech letech hraní uspěl v konkurzu do dětského pěveckého sboru Bambini di Praga. Ve škole se zúčastnil recitační soutěže Pražské vajíčko, kde skončil na 2. místě. Po základní škole se František přihlásil na dvouleté studium na soukromé herecké škole a ve studiu pokračoval na pražské konzervatoři Jaroslava Ježka, kde vystudoval obor muzikál.

Mohli jste si ho všimnout v celovečerních filmech Swingtime nebo Kvaska. Zahrál si také malé role v některých epizodách populárních českých televizních seriálů – např. Zdivočelá země, Ulice nebo Ordinace v růžové zahradě. Účinkoval v muzikále Dalmatin a Barvička, určeném pro děti, daboval dětské animované seriály a reklamy. Chvíli zpíval ve své poprockové kapele s názvem N.D.N. (Není Důležitý Název).

V současné době zpívá v několika muzikálech – v Johance z Arku (hraje Archanděla Michaela a je swingem Raimonda), v Carmen (off stage), v Jesus Christ Superstar ztvárňuje Jana i Petra, v Dětech ráje hraje jednu z hlavních rolí mladého Michala a zároveň hraje Myslivce v muzikálu, l - Kapka medu pro Verunku. Vystupoval v muzikálu Aida (off stage).

Zpívá a hraje v projektu Myš a Maš, který je pro něj novou zkušeností a hlavně ho opravdu baví práce pro děti a s dětmi.

Spolu s Petrem Kutheilem, Tomášem Beranem a Kristýnou Radějovou složil hudbu k muzikálu Kapka medu pro Verunku.

V současné době se věnuje své kapele Tři Gentlemani, kde působí spolu s Lukášem Kellnerem a Víťou Bečvářem .je spoluautorem hudby muzikalu Kapka medu pro Verunku a Svatba(NE)BUDE. Momentalne vyučuje zpev ve skole moderniho zpevu

Zpět
Program
Kniha o divadle
Dárkové poukazy
Repertoár