Aktuality

Zpět na výpis

Vyjádření k situaci ohledně TICKET ART

Vážení diváci,

 

dne 6. dubna 2021 nám byla po téměř 20ti leté spolupráci doručena ze strany společnosti TICKET ART PRAHA, s.r.o. výpověď ze smlouvy o distribuci vstupenek.

Současně dle informací od společnosti TICKET ART PRAHA, s.r.o., podala tato společnost 30. června 2021 návrh na udělení mimořádného moratoria a následně, koncem července 2021, i návrh na insolvenci. Bohužel se tato skutečnost dotkne nejen Vás - našich diváků, ale i nás - Vašeho divadla.

Se společností TICKET ART PRAHA, s.r.o. se však i nadále snažíme komunikovat, celou situaci řešit a najít cestu, která by měla na všechny dotčené co nejmenší dopady.

 

* * * * *

Co když mám vstupenku na představení konané od 1.7.2021 dále?

Od společnosti TICKET ART PRAHA, s.r.o. jsme si vyžádali a obdrželi seznamy všech vstupenek a diváků na budoucí představení.

Pokud tedy máte platnou vstupenku na představení Hudebního divadla v Karlíně, které se má odehrát od 1.7.2021 dále, tak se pro Vás nic nemění.

Budeme se tak na Vás bez dalšího těšit na jednom z našich představení, která jsme pro Vás připravili.

 

* * * * *

Co když mám vstupenku na představení, které se mělo konat do 30.6.2021 nebo poukaz (voucher) vystavený společností TICKET ART na tuto vstupenku?

V tomto případě Vás bohužel musíme odkázat na společnost TICKET ART PRAHA, s.r.o.

Již několik posledních let obsahují vstupenky i poukazy unikátní čárový kód. Na základě tohoto kódu lze rozpoznat zejména to, jestli je vstupenka platná, neplatná nebo jestli byla například vyměněná. K tomuto „přečtení vstupenky a čárového kódu“ však potřebujete podkladová data a seznamy. Bez nich nejste schopni čárový kód přečíst a ten je pro Vás jen obyčejným bezcenným shlukem čar.

Podkladová data a seznamy ke vstupenkám na představení, která se měla konat do 30.6.2021 a poukazům (voucherům) vydaných společností TICKET ART PRAHA s.r.o. jsme od této společnosti, i přes naše opakované výzvy, doposud bohužel neobdrželi. U vstupenek ani poukazů tak nejsme schopni rozpoznat, jestli jsou pravé, platné, neplatné nebo jestli už nebyly vyměněny za jiné vstupenky nebo poukazy (vouchery).

Řešení těchto vstupenek a poukazů (voucherů) tak prozatím zůstává výhradně v režii společnosti TICKET ART PRAHA, s.r.o., která je v insolvenci. Je tedy nutné přihlásit Vaši pohledávku v insolvenčním řízení.

JAK PŘIHLÁSIT POHLEDÁVKU V INSOLVENČNÍM ŘÍZENÍ? NÁVOD ZDE.

POZOR - POHLEDÁVKU JE NUTNÉ PŘIHLÁSIT NEJPOZDĚJI DO 23.11.2021!!!

 

Celou situaci se však i nadále snažíme se společností TICKET ART PRAHA, s.r.o. řešit ve prospěch Vás, našich diváků.

Za Hudební divadlo v Karlíně bychom tak chtěli požádat o Vaši trpělivost, pochopení a spolupráci.

O dalším vývoji a možnostech řešení dané situace Vás samozřejmě budeme dále průběžně informovat.

 

* * * * *

Přejeme hezký den a za celé Hudební divadlo v Karlíně se těšíme na setkání na některém z našich dalších představení.