Aktuality

Zpět na výpis

Soutěž o 140 cen k 140. výročí otevření Hudebního divadla Karlín

A to díky partnerů a donátorům divadla, za což jim patří obrovský dík! Vyhrát tak diváci mohou např. dovolenou u moře, letenky, zapůjčení luxusního automobilu, elektroniku, výrobníky nápojů, hodinky, knihy, kosmetiku, vína, prémiové destiláty atd., ale také třeba volné vstupenky do divadla nebo večeře pro dva v divadelní restauraci! Soutěž bude vyhodnocena na posledním představení před vánočními svátky, takže diváky čeká super Ježíšek!

Co tedy diváky Hudebního divadla Karlín čeká?

1/ Losování jednoho diváka na každém představení od 1. 10. 2021 až do Vánoc – výhrou budou vždy 2 volné vstupenky a limitované tričko k 140. výročí

2/ Prosincová a novoroční soutěž o 140 vstupenek / dárkových poukazů na sociálních sítích! Sdílej a označ další 3 přátele, s kterými bys šel do divadla a těš se na slosování! 35 výherců obdrží po 4 vstupenkách / dárkových poukazech a všechny pak rádi uvítáme v roce 2022 v HDK! Omlouváme se, ale z technických důvodů bude soutěž na sociálních sítích spuštěna v lednu 2022! Děkujeme za pochopení!

3/ Hlavní soutěž o 140 věcných cen! Tato soutěž je pro všechny diváky, kteří od 1. 10. 2021 až do Vánoc přijdou na představení Hudebního divadla Karlín, vyplní slosovatelný kupón ve foyer divadla a zařadí

 

Seznam výher – 140 let HDK

​​​

1. cena: Hlavní výhru věnovala CK Canaria Travel CZLetecký zájezd pro 2 osoby, na týden s polopenzí, do luxusního hotelu Lopesan Costa Meloneras Resort & Spa na ostrově Gran Canaria, který patří do skupiny prémiových hotelů Lopesan Hotel Group

2. cena: 2 letenky (vč. zpáteční) na Kanárské ostrovy (Smartwings, a.s.)

3. cena: Smart 4K UHD TV Sencor s úhlopříčkou 140 cm (FAST ČR a.s.)

 

4. cena: Zapůjčení vozu střední třídy s plnou nádrží na víkend (Auta Super s.r.o.) vůz prémiové značky na víkend

5. cena:  Odvoz luxusním vozem do divadla a zpět do 150 km od Prahy (Kar Limousine service s.r.o.)

6. cena: Dermacol dárkový balíček kosmetiky v hodnotě 5000,- Kč

 

7. – 9. cena: Air Pods – bezdrátová sluchátka Apple (iStyle CZ, s.r.o.)

10. – 13. cena: Hodinky Gant (FAST ČR a.s.)

14. – 17. cena: Výrobník nápojů Sodastream Spirit Black (FAST ČR a.s.)

18. – 25. cena: Stará žitná myslivecká Single barel (Palírna U zeleného stromu a.s.)

26. – 35. cena: Degustační karton vína Vinařství Vajbar (Vinařství Vajbar Rakvice – Zaječí)

36. – 40. cena: Poukázky na nákup obkladů, dlažeb, vybavení koupelen a kuchyní hodnotě (sleva 30% obklady, dlažby, vybavení koupelen nebo sleva 20% na kuchyně a interiéry)

41. – 50. cena: Dárkový koš se sušeným ovocem a oříšky v hodnotě 1000,- Kč (Alika a.s.)

51. – 60. cena: Balíček potravinových doplňků pro sport a volný čas v hodnotě 1 000,- Kč (Nutrend a.s.)

61. – 70. cena: Poukázka na kadeřnické služby v hodnotě 1 000,- Kč (kadeřnictví Be Cut Praha Břevnov)

71. – 80. cena: Poukázka na nákup spodního prádla v e-shopu v hodnotě 1 000,- Kč (Trenýrkárna.cz)

81. – 90. cena: Balíček ekologicky šetrné drogerie pro úklid, praní, mytí nádobí apod. v hodnotě 1 000,- Kč (Feel Eco)

91. – 100. cena: Poukaz na nákup nářadí v hodnotě 1 000,- Kč (Proteco nářadí s.r.o.)

101. – 110. cena: Poukaz na nákup krabičkové ABC diety v hodnotě 1 000,- Kč (Abeceda Zdraví, s.r.o.)

111. – 120. cena: Balíček dětských knih a audio knih (T-soft a.s.) + 2 volné vstupenky na rodinné muzikály HDK Junior

121. – 130. cena: Dárkový poukaz do divadelní restuarace Theatro + Exkluzivní kniha Hudební divadlo Karlín Od varieté k muzikálu

131. – 135. cena: Dárkový balíček DERMACOL v hodnotě 1 000,- Kč + balíček kávy DALLMAYR v hodnotě 1000 Kč

136. – 140. cena: Balíček kávy DALLMAYR v hodnotě 1000 Kč + 2 volné vstupenky na představení HDK

 

Pravidla pro účast v soutěži o 140 věcných cen na představeních Hudebního divadla Karlín

 Pravidla pro účast v soutěži o 140 věcných cen na představeních Hudebního divadla Karlín

(dále jen „Pravidla“)

Společnost Hudební divadlo v Karlíně, p.o. se sídlem na adrese Křižíkova 10, 186 00 Praha 8 - Karlín. IČ : 00064335,

(dále jen „Pořadatel“)

Účastí v soutěži souhlasíte s obchodními podmínkami dostupnými zde a se zde dostupnými podmínkami zpracování osobních údajů za účelem zapojení se do soutěže, jejich marketingovému využití a případného označení výherce na sociálních sítích.

 

I. Obecná ustanovení

 1. Pořadatel vyhlašuje losovací soutěž s názvem „soutěž o 140 cen k 140. výročí otevření Hudebního divadla Karlín“ (dále také jen „Soutěž“).
 2. Pravidla upravující podmínky Soutěže jsou v plném znění na https://www.hdk.cz/cs/aktuality/soutez -o-140-cen-k-140-vyroci-otevreni-hudebniho-divadla-karlin.
 3. Soutěž probíhá na území České republiky od 01. 10. 2021 00:00:00 do 19.12.2021 23:59:59  (dále jen „Doba trvání Soutěže“). Pořadatel si vyhrazuje právo změnit Dobu trvání Soutěže. Pořadatel si zejména vyhrazuje právo změnit Dobu trvání Soutěže v souvislosti s uzavřením divadel v rámci epidemiologických opatření vlády nebo místní samosprávy a to po dobu nutnou k plnému znovuobnovení provozu nebo do odvolání.

II. Účast v Soutěži

 1. Soutěže se může účastnit každá fyzická osoba s platnou zakoupenou vstupenkou na představení Pořadatele, které se koná v Době trvání Soutěže, která má kontaktní adresu na území České republiky (dále jen „Soutěžící“) a která vyplní a vhodí do losovacího osudí plně vyplněný soutěžní lístek. Každý Soutěžící bere na vědomí, že musí být schopen prokázat autenticitu a správnost jím zadaných údajů v soutěžním lístku. Soutěžící je povinen uchovat si soutěžní vstupenku (tj. vstupenku na představení Pořadatele konané v Době trvání Soutěže, jejíž údaje vyplní do soutěžního lístku).
 2. Z účasti v Soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci Pořadatele a osoby těmto osobám blízké ve smyslu § 22 zák. č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku, v platném znění, a dále jakékoli další osoby, které se svou činností podílí na této Soutěži.
 3. Osoba, která nesplní kteroukoliv z podmínek účasti uvedenou v těchto Pravidlech, se nemůže Soutěže účastnit, a pokud se Soutěže účastní, nemá nárok na výhru a může být kdykoliv ze Soutěže bez náhrady vyloučena.

 

III. Základní informace o Soutěži, výhry

 1. Soutěžící se zúčastní Soutěže tak, že v Době konání Soutěže vyplní a vhodí do losovacího osudí ve foyer divadla (Pořadatele) platný a plně vyplněný soutěžní lístek. V rámci soutěžního lístku Soutěžící vyplní: datum[PP1] , své jméno, příjmení, e-mailovou adresu, telefonické spojení, název a datum představení Pořadatele, na které má zakoupenou vstupenku, a číslo sedačky na toto představení Pořadatele. [PP2] Soutěžní lístky k vyplnění jsou k dispozici ve foyer divadla (Pořadatele).
 2. Každý Soutěžící má právo vhodit do losovacího osudí jeden vyplněný soutěžní lístek, a to v den představení, na který má zakoupenou platnou vstupenku. Soutěže se lze zúčastnit opakovaně, nicméně vždy s jinou vstupenkou na představení Pořadatele, resp. s jednotlivou soutěžní vstupenkou (tj. vstupenkou na představení Pořadatele konané v Době trvání Soutěže) je spojeno právo platně vyplnit jeden soutěžní lístek.
 3. Ze všech soutěžních lístků Soutěžících bude po uplynutí Doby trvání Soutěže, resp. po ukončení Soutěže náhodně Pořadatelem vylosováno 140 výherců věcných cen nebo dárkových poukazů (dále jen „Výherce“). Každý Soutěžící může získat maximálně 1 výhru.
 4. Výhrou v Soutěži je 140věcných cen nebo dárkových poukazů. Seznam cen je uveden na webové adrese https://www.hdk.cz/cs/aktuality/soutez -o-140-cen-k-140-vyroci-otevreni-hudebniho-divadla-karlin[PP3] .
 5. Výherce bude o své výhře informován následující pracovní týden po vylosování, nejpozději pak do sedmi dnů od uplynutí Doby trvání Soutěže, resp. ukončení Soutěže. Výherce bude ohledně výhry informován prostřednictvím e-mailové adresy, případně telefonicky, a to na kontaktní spojení uvedená na soutěžním lístku. Výherci bude zároveň sděleno, jaké jsou možnosti způsobu předání výhry. [PP4] Pakliže bude výhra odesílána poštou, bude ze strany Pořadatele od Soutěžícího vyžádána doručovací adresa.
 6. Nesplní-li Výherce kteroukoliv z podmínek Soutěže daných Pravidly, nebude mu výhra přiznána. Žádný z Výherců nemá právo na poskytnutí náhrady za výhru formou finančního či jiného plnění. Výhry není možné reklamovat. Na výhru nevzniká právní nárok vymahatelný soudní cestou. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s výhrou.
 7. Výhra, která není přiznána anebo poskytnuta Výherci, propadá ve prospěch Pořadatele. Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit deklarovanou výhru výhrou obdobného typu a odpovídající hodnoty.. Na základě poskytnutých informací bude výhra předána, resp. odeslána poštou nejpozději do 60 dnů od data doručení kontaktních údajů Soutěžícího.

 

IV. Zpracování osobních údajů

 1. Soutěžící bere na vědomí, že pro účely pořádání Soutěže, kontroly jejího průběhu, plnění jejích podmínek a předání a čerpání výhry bude Pořadatel, jako správce zpracovávat osobní údaje Soutěžícího v rozsahu údajů poskytnutých Soutěžícím v rámci Soutěže nebo jinak získaných v rámci Soutěže. Těmito údaji jsou jméno, příjmení, adresa, email a telefonní číslo. Právním základem zpracování osobních údajů Soutěžícího je plnění smlouvy. Údaje budou zpracovávány po dobu nezbytně nutnou, tj. po dobu trvání Soutěže a u výherců po dobu čerpání výhry, nestanoví-li právní předpisy jinak (např. daňové předpisy). Obdrží-li Pořadatel žádost o výmaz údajů zpracovávaných v rámci Soutěže nebo si Soutěžící nepřeje, aby údaje byly pro účely Soutěže dále zpracovávány, má toto automaticky za následek zrušení účasti příslušného Soutěžícího v této Soutěži bez náhrady.
 2.  Soutěžící, jakožto subjekt osobních údajů, má zejména následující práva:
  • právo na přístup k osobním údajům, dle kterého od správce může získat informace, zda jsou jeho osobní údaje zpracovávány, za jakým účelem, jaký je rozsah údajů, které jsou zpracovávány, a komu byly tyto údaje případně zpřístupněny,
  • právo na opravu nepřesných či nesprávných údajů, příp. doplnění neúplných údajů,
  • právo na výmaz/likvidaci údajů v případě, že zanikne účel zpracování, nebo jsou-li osobní údaje zpracovávány nezákonně, a právo být zapomenut,
  • právo na omezení zpracování osobních údajů, nebo blokování nesprávných osobních údajů,
  • právo na přenositelnost údajů, dle kterého může získat osobní údaje, které se jej týkají, ve strukturovaném a strojově čitelném formátu, a to buď pro sebe, nebo pro jiného správce osobních údajů,
 • právo vznést námitku proti zpracování osobních údajů, případně proti profilování,

právo podat stížnost u dozorového orgánu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk.Sochora 27, 170 00 Praha 7, www.uoou.cz, a to v případě podezření z porušení platných právních předpisů o ochraně osobních údajů.

V. Licenční ujednání[PP5] 

 1. Soutěžící dává souhlas s tím, že uděluje účastí v Soutěži, tedy vyplněním soutěžního lístku Pořadateli oprávnění k fotografování a natáčení jeho osoby v rámci předávání výhry [PP6] (dále jen „Mediální výstup“) a k užití Mediálního výstupu v rozsahu a za podmínek uvedených v těchto Pravidlech („Licence“).
 2. Licence se uděluje jako výhradní, územně a množstevně neomezená, na dobu trvání majetkových autorských práv Soutěžícího a ke všem známým způsobům užití ve smyslu autorského zákona. Soutěžící souhlasí s tím, že Pořadatel může poskytnout oprávnění tvořící součást Licence (podlicenci) zcela nebo zčásti jakékoli třetí osobě. Soutěžící dále souhlasí s tím, že Pořadatel je oprávněn Licenci postoupit jakékoli třetí osobě.
 3. Soutěžící vyplněním soutěžního lístku prohlašuje, že mu nejsou známa žádná práva třetích osob, která jsou nebo mohou být překážkou platnému udělení Licence a dalších oprávnění dle předchozích odstavců tohoto článku Pravidel.

 

VI. Závěrečná ustanovení

 1. Účastí v Soutěži bere Soutěžící na vědomí, že od daně z příjmů fyzických osob jsou osvobozeny pouze výhry v hodnotě do hodnoty 10 000 Kč včetně DPH. V případě, že hodnota výhry přesáhne 10 000 Kč (včetně DPH), výhra podléhá zdanění v souladu s § 36 odst. 2) písm. I) zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, v platném znění a je nutné z ní odvést daň vybíranou srážkou podle zvláštní sazby daně (tzv. srážková daň). Srážková daň z výhry bude odvedena Pořadatelem Soutěže a výherci tedy nevzniká žádná daňová povinnost.
 2. Pořadatel Soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv Soutěž bez udání důvodu zkrátit, přerušit nebo odvolat či změnit její Pravidla. Veškeré změny Pravidel nabývají účinnosti jejich vyhlášením na webové stránce Pořadatele „www.hdk.cz“, případně pak na facebookové stránce Pořadatele. Změna Pravidel Soutěže nezakládá nárok Soutěžícího na náhradu nákladů vynaložených v Soutěži. Pokud z jakéhokoli závažného důvodu, který je způsobilý narušit nebo jinak negativně ovlivnit správu, bezpečnost, čestnost, poctivost anebo řádný chod Soutěže, nebude moci Soutěž pokračovat podle plánu, vyhrazuje si Pořadatel právo dle vlastního uvážení zrušit, ukončit, upravit nebo pozastavit tuto Soutěž.
 3. Pořadatel nenese odpovědnost za uvedení nesprávných či nepřesných informací v souvislosti se Soutěží (ať už byly způsobené lidským faktorem či technickou vadou), ani za úplnost výtahů z těchto Pravidel, které mohou být ve zkrácené verzi zveřejňovány v propagačních materiálech, ani za tiskové chyby.
 4. Pořadatel Soutěže si vyhrazuje právo kontrolovat všechny podmínky pro účast v Soutěži a v případě sporu posoudit, a s konečnou platností rozhodnout o jakémkoliv nároku přidělení či nepřidělení výhry, a to včetně práva vyloučit ze Soutěže kteréhokoli ze Soutěžících v případě, že by takový Soutěžící porušoval Pravidla Soutěže či obecně závazné právní předpisy anebo byl z této činnosti důvodně podezřelý.
 5. Pořadatel upozorňuje, že jakýkoliv úmyslný pokus poškodit jakoukoliv internetovou stránku, losovací osudí nebo narušit legitimní chod Soutěže, může být kvalifikován jako porušení platných právních předpisů a těchto Pravidel a může rovněž zakládat právo Pořadatele na náhradu způsobené škody.
 6. Účastí v Soutěži vyjadřuje Soutěžící souhlas s tímto úplným zněním pravidel Soutěže.
 7. Datum vydání Pravidel: 30.9.2021 společnost Hudební divadlo v Karlíně, p.o.