Flígr Vojtěch

Flígr Vojtěch

Vojtěch Flígr se narodil 18. března 2002 v Opočně a dětství prožil v Dobrušce. Kvůli vlivu svých rodičům, kteří jsou také umělecky zaměřeni, začal již v sedmi letech vystupovat s městským ochotnickým souborem. To mu však nestačilo a tak se rozhodl rozvíjet nadále své schopnosti v Praze.

V roce 2017 byl přijat na Pražskou Konzervatoř na obor Hudebně-dramatický, který úspěšným absolutoriem dokončil v roce 2023.

Jeho první divadelní práce přišla v roce 2019, kde ho bylo možné vidět v divadle Goja music Hall v představení Čarodějka a následně Fantom Opery.

Momentálně je možné ho vidět především v Hudebním divadle Karlín v představení Slunce seno, jahody, Anděl Páně a nově také v představení Močál story. Dále je možné ho spatřit v divadle Broadway v představení Okno mé lásky, Vánoční zázrak, a v připravovaném muzikálu Trója.

Kromě divadla se věnuje i dabingu a zpěvu.

Má ovšem zkušenosti i s kamerou. Kromě pořadu jako je Modrý kód a Terčin zvířecí svět, měl možnost se v roce 2020 podílet na natáčení dokumentárního filmu ATA, a v roce 2021 na natáčení krátkého reklamního sporu pro ČAP.

Svůj volný čas pak nejradši tráví malováním, čtením, psaním, sledováním filmů, procházkami a hraním videoher.

Now Starring In

Slunce, seno, jahody

Company

Slunce, seno, jahody
Anděl Páně

Company

Anděl Páně
Močál Story

Myslivec, manžel Lindy, Tramp Rony

Močál Story