Zlatovláska
Zlatovláska

Zlatovláska

rodinná muzikálová pohádka

Pořadatel: Hudební divadlo Karlín
from 590 CZK
Zlatovláska
Malá scéna
Saturday
26. 10. 2024 from 11:00
Free tickers
69
Zlatovláska
Malá scéna
Saturday
26. 10. 2024 from 16:00
Free tickers
50
Zlatovláska
Malá scéna
Sunday
27. 10. 2024 from 11:00
Free tickers
79
Zlatovláska
Malá scéna
Sunday
27. 10. 2024 from 16:00
Free tickers
91

Show Information

  • 2h incl. break
  • Small scene
  • 0+
    Accessible from 0 years
  • NO ENGLISH SUBTITLES

  • Premiere
    Tu 16. 4. 2024

Zlatovláska

Hudební divadlo Karlín s potěšením oznamuje premiéru muzikálové pohádky "Zlatovláska", která vstoupí na prkna Malé scény již tento duben. Inspirací pro toto kouzelné představení byla původní klasická pohádka podle K. J. Erbena, kterou pro moderní publikum oživil Jan Pixa. 


Diváky čeká návrat k milovaným melodiím A. Michajlova s Krečmarovými texty, které se staly ikonickými díky filmové adaptaci z roku 1973 s P. Štěpánkem a J. Kotrbovou. Například „Tak už to v našem zámku chodí“, „Já jenom já“, „Já ti prstýnek dám“. I v této nové produkci se budeme spolu s kuchařem Jiříkem snažit získat Zlatovlásku, a to za pomoci věrných kamarádů mravenců, krkavců, zlaté rybky a mušky, kterou okouzlujícím způsobem ztvárňují děti z Karlínského muzikálového studia Múzy.

 

A protože Malá scéna si klade za hlavní cíl podporu dětí a mládeže, přivádí nejen do hlediště, ale i na jeviště vzrušující kombinaci nových herců a osvědčených veteránů. V titulních rolích Zlatovlásky a Jiříka se objeví nadějná jména vedle zkušených aktérů jako jsou Bronislav Kotiš, Dušan Kollár, Oldřich Kříž a Martin Sochor.


Za režisérským pultem stojí Filip Renč, jehož osobního vkladu a kreativity si divadlo nesmírně váží a očekává, že přinese pohádce nový rozměr. Scénickou a kostýmní magii tentokrát vymýšlí Petr Hloušek a Roman Šolc s inovačním zapojením loutkového divadla pro krkavce, mravence a zlaté rybky.