Volná místa

Zvukař - elektrikář

Hudební divadlo v Karlíně přijme na plný úvazek  do mladého dynamického kolektivu  pracovníka na drobné zvukařské práce a na údržbu a drobné opravy sdělovací a audiovizuální techniky. Požadováno je vyučení v oboru slaboproud – elektronická zařízení, schopnost diagnostikovat závady těchto zařízení, samostatnost, pohotovost,  zručnost, fyzická a psychická odolnost, nekonfliktní osobnost, zájem a vztah k práci u divadla.

Pracuje se v 6-ti denních turnusech, převážně o sobotách a nedělích, výjimečně v noci, v nepravidelných – různě dlouhých směnách.

Další info Daniel Šrámek 731 415 883

 

Jevištní technik

Hudební divadlo v Karlíně přijme na plný úvazek  do mladého dynamického kolektivu  fyzicky zdatné pracovníky na stavbu náročných scénických  dekorací a provádění přestaveb v průběhu muzikálových a operetních představení. Požadována je samostatnost, pohotovost, řemeslná zručnost, fyzická a psychická odolnost, nekonfliktní osobnost, zájem a vztah k práci u divadla. Pracuje se v 6-ti denních turnusech, převážně o sobotách a nedělích, v noci, v nepravidelných – různě dlouhých směnách.

Další info Daniel Šrámek 731 415 883

Program
Kniha o divadle
Dárkové poukazy
Repertoár