Volná místa

Jevištní technik

Hudební divadlo v Karlíně přijme na plný úvazek  do mladého dynamického kolektivu  fyzicky zdatné pracovníky na stavbu náročných scénických  dekorací a provádění přestaveb v průběhu muzikálových a operetních představení. Požadována je samostatnost, pohotovost, řemeslná zručnost, fyzická a psychická odolnost, nekonfliktní osobnost, zájem a vztah k práci u divadla. Pracuje se v 6-ti denních turnusech, převážně o sobotách a nedělích, v noci, v nepravidelných – různě dlouhých směnách.

Další info Daniel Šrámek tel.: 731 415 883

 

Šatnářka

Hudební divadlo v Karlíně přijme do pracovního poměru s okamžitým nástupem šatnářku na poloviční pracovní úvazek. Pracovní místo je vyhrazeno pro osobu se zdravotním postižením nebo zdravotním znevýhodněním. Pracovní doba 6 dnů v týdnu od  17 hod. do cca 22 hodin, pokud se hrají dvě představení tak je nástup ve 14 hod. Příplatky za práci v sobotu a neděli, dovolená  

Další info Valenta David tel.: 736 621 140, e-mail: david.valenta@hdk.cz

 

 

Uklízečka

Hudební divadlo v Karlíně přijme uklízečku na dohodu o pracovní činnosti pro odpolední a večerní úklid zázemí divadla a jeviště. Pracovní doba i o sobotách a nedělích. Nástup možný okamžitě. Mzda 130,- Kč/hod.

Další info Soňa Preisslerová tel.: 221 868 410, 732 567 952, e-mail: preisslerova@hdk.cz

 

Program
Kniha o divadle
Dárkové poukazy
Repertoár