Antonio Viktor

Antonio Viktor

Je to kluk do nepohody. Rád se směje, a už dnes ho můžeme nazvat malým sběratelem vtipů a znalcem automobilových značek.

Hraje na klavír, zpívá, baví ho gymnastika a roli Kubíčka v Osmém světadílu a roli malého Giacoma v muzikálu Casanova „zdědil" po svém starším bráškovi Filipovi. Svůj hlas propůjčil večerníčku Povídání o mamince a tatínkovi a znát ho můžete i z filmů Špunti na vodě, Bezva ženská na krku, Zádušní oběť nebo Anděl Páně 2, kde si zahrál malého Ježíška. Máte-li tedy nějaké přání, neváhejte se na něj obrátit

Zahrál si i ve filmu Po strništi bos, ve filmu podle scénáře Marie Poledňákové Ten, kdo tě miloval, v pohádce Zdeňka Zelenky Kouzelník Žito, dále ve filmech Pepa, Trosečník a v současné době ho můžete vidět i na divadelních prknech v muzikálech Casanova - jako malého Giacoma Girolama Casanovu, Osmý světadíl – jako Kubíčka a v Času růží - v roli Bohouška.

Filmy: Anděl Páně 2 (2016), Bezva ženská na krku (2016), Zádušní oběť (2017), Po strništi bos (2017), Špunti na vodě (2017), Pepa (2018), Ten, kdo tě miloval (2018), Trosečník (2018).

Zahraniční filmy: pro Netflix Day After Death

Seriály: Vyprávěj, Přešlapy, Modrý kód.

Muzikál: Osmý světadíl – Kubíček, Casanova – Giacomo Girolamo Casanova, Čas růží - Bohoušek, Kocour v botách - Kit.

Starred In