Contemporary Gala 2024 - Art Around
Contemporary Gala 2024 - Art Around

Contemporary Gala 2024 - Art Around

ART AROUND Contemporary Gala představení dětských a mladých tanečníků současného tance , streetu a diska z renomovaného studia Contemporary - prostor pro tanec.

Pořadatel: Contemporary - prostor pro tanec

Show Information

  • 2 hodiny incl. break
  • Big scene
  • 0+
    Accessible from 0 years
  • NO ENGLISH SUBTITLES

  • Premiere
    Mo 10. 6. 2024

Contemporary Gala 2024 - Art Around

Contemporary Gala představení dětských a mladých tanečníků současného tance, streetu a diska z renomovaného studia Contemporary-prostor pro tanec.

Děti se těší na jeviště, kde před nimi účinkovalo mnoho z jejich tanečních pedagogů.Letošní závěrečné defilé navazuje na vánoční Xmas World. Ten se věnoval vánočním zvyklostem z různých zemí. Art around odkazuje na jejich umění akulturní odkazy světu.Contemporary-prostor pro tanec je pražské renomované taneční studio pro děti a dospělé na Náměstí Míru. Ve svém studijním tanečním programu vzdělává děti více než 20let. Jeho tanečníci se s úspěchem prezentují na soutěžích v několika disciplínách.

Složka Contemporary Community v současném tanci, Elements Community ve street dance a Disco Community v disco dance.Kromě pravidelných kurzů studio pro studenty pořádá taneční workshopy a soustředění s českými a zahraničními lektory.

Dbá také na individuální osobnostní růst a kulturní kultivaci svých svěřenců. Z jeho mladých tanečních talentů vyrůstá skupina multižánrově se rozvíjejících tanečníků Elite Community.Kvalita výuky se opírá o vyladěný lektorský tým. Samozřejmým kritériem lektorů je metodická vybavenost nejlépe po absolvování oboru pedagogiky tance na pražské HAMU, aktivní taneční profesionalita a radost z práce s dětmi. Každý rok s dětmi lektoři připravují dvě představení.Studio také zajišťuje zázemí pro zkoušky a nastudování choreografií českým tanečním souborům a poskytuje prostor unikátním mezinárodním tanečním, pohybovým a divadelním projektům nebo workshopům.Contemporary–prostor pro tanec je otevřeno také mimopražským dětem a provozuje několik poboček ve středních a východních Čechách.

Cast & Creative

Cast

Creative