Archive

HDK živě

from 50 CZK
BAVÍME - SPOJUJEME - PODPORUJEME - Live stream a spousta užitečných informací
hodin (incl. break)

Polská krev

from 0 CZK
O operetě Polská krev je beze sporu nejznámější a nejlepší českou operetou. Na námět Puškinovy povídky „Slečna selka“ napsal Leo Stein libreto, na které Oskar Nedbal zkomponoval hudbu.
2 hodiny 45 minut (vč. přestávky) (incl. break)

Noc na Karlštejně

from 0 CZK
O muzikálu Noc na Karlštejně napsal Jaroslav Vrchlický v roce 1883 ve věku 29 let. Ač mlád, dovedl velmi dobře pochopit vztah staršího krále Karla IV k mladičké manželce.
2 hodiny (incl. break)

Mam'zelle Nitouche

from 0 CZK
Slavná opereta Mamzelle Nitouche (česky "Slečna Netýkavka") vznikla před 130 lety, v roce 1883, jako posměšná parodie na tehdejší bombastickou operní tvorbu. Českým divákům dodnes nabízí výbornou hudbu a libreto, které v překladu a úpravě Oldřicha Nového vyniká nápaditým situačním i slovním humorem.
2 hodiny 45 minut (incl. break)

Lucie, větší než malé množství lásky

from 0 CZK
„Lucie, větší než malé množství lásky“ není muzikálem o skupině Lucie!
2 hodiny 50 minut (incl. break)

Aida

from 0 CZK
Muzikál AIDA měl premiéru v Palace Theatre na Broadwayi v březnu 2000 a hrál se 4 a půl roku (1.852 představení a 30 previews), čímž se zařadil mezi jeden z nejdéle hraných muzikálů na Broadwayi. Příběh je inspirován stejnojmennou operou Giuseppe Verdiho, ke které napsal libreto Auguste Mariette.
2 hodiny 40 minut (incl. break)

Vražda za oponou

from 0 CZK
Tragedie popisuje stav lidské duše. Komedii lidé vymysleli, aby se s tím vyrovnali. Takže se pohybujeme někde mezi smíchem a smrtí. Nejlepším důkazem této teorie je muzikál Vražda za oponou (CURTAINS), který si dělá legraci i z vraždy, a během své strastiplné cesty na Broadway utrpí nejednu prohru.
3 hodiny (incl. break)

Včera tě zabiju!

from 0 CZK
O hře Proč činohra v muzikálovém divadle? Více zde. Komedie o souboji tří žen se šíleným vrahem za pomoci stroje času.
2 hodiny 20 minut (incl. break)

Čardášová princezna

from 0 CZK
Nejlepší a nejznámější opereta Emmericha Kálmána a jedna z nejlepších světových operet vůbec, se vrací na jeviště Hudebního divadla Karlín. Nové nastudování ve spolupráci s maďarským BUDAPESTI OPERETTSZÍNHÁZ si dává za cíl přilákat na operetu široké spektrum diváků.
3 hodiny (incl. break)

Netopýr

from 0 CZK
Obnovená premiéra 8. února 2004 v Kongresovém centru Praha.
hodin (incl. break)

Jekyll & Hyde

from 0 CZK
muzikál Jekyll & Hyde
hodin (incl. break)

Karel Svoboda 80

from 0 CZK
Hudební divadlo Karlín připravilo k nedožitým 80. narozeninám fenomenálního skladatele, hitmakera Karla Svobody exkluzivní koncert, v němž mu jeho písněmi vzdala poctu celá plejáda populárních umělcům, jimž ve své době napsal spousty hitů, tak i mladší zpěváci, kteří jeho písně v současnosti pro tento koncert nazpívají, ale mnohdy i dále zařadí do svého repertoáru. Karel Svoboda předčasně ukončil svůj plodný život v lednu 2007, my si však tímto koncertem připomněli jeho nedožité narozeniny přesně v den, kdy se před 80 lety narodil - 19. prosince.
2 hodiny a 30 minut (incl. break)

West Side Story

from 0 CZK
West Side Story - jeden z nejslavnějších muzikálů 20. století.
hodin (incl. break)

Zpívání v dešti

from 0 CZK
Zpívání v dešti Muzikál
hodin (incl. break)

Řek Zorba

from 0 CZK
Muzikál o dvou dílech. Děje se roku 1924 na Krétě.
hodin (incl. break)

Chicago

from 0 CZK
Krimi muzikál. Odehrává se na sklonku 20. let v Chicagu.
hodin (incl. break)

Země úsměvů

from 0 CZK
Země úsměvů Romantická opereta o třech jednáních. Odehrává se v hraběcí vile ve Vídni a v Císařském paláci v Pekingu.
hodin (incl. break)

Zvonokosy

from 0 CZK
Zvonokosy Muzikál na motivy stejnojmenného románu Gabriela Chevalliera s použitím překladu Jaroslava Zaorálka. Odehrává se v městečku Zvonokosy na jihu Franice roku 1935.
hodin (incl. break)

Limonádový Joe

from 0 CZK
muzikál Limonádový Joe
hodin (incl. break)

Producenti

from 0 CZK
O muzikálu „Producenti mě zvedli ze sedadla. Tak se má dělat moderní divadlo 21. století!“, říká uznávaný televizní režisér Jiří Adamec v článku „Co nadchlo Jiřího Adamce“ v časopise GLANC.
3 hodiny (incl. break)

Čas růží - slavnostní představení

from 0 CZK
Slavnostní benefiční představení - z běžného vstupného věnujeme výtěžek na dobrou věc! Hudební divadlo Karlín v čele s ředitelem, panem Egonem Kulhánkem, ve spolupráci s producenty představení muzikálu Čas růží
3 hodiny (incl. break)

KaRaKoRo - Hanin kufřík - Hana's Suitcase

from 0 CZK
KaRaKoRo je japonská věkově smíšená divadelní komunita, která si pro svoji tvorbu vybírá silná společenská témata. Tímto představením chtějí pomoci tomu, aby se hrůzy holocaustu už nikdy nemohly opakovat.
2 hodiny (incl. break)

Kočky

from 0 CZK
KOČKY V PRAZE 5. LISTOPADU! Ve spolupráci s Národním divadlem moravskoslezským uvádíme exkluzivní představení světoznámého muzikálu Kočky! Jediné představení světoznámého muzikálu.
2 hodiny a 25 minut (incl. break)

Bonnie & Clyde

from 0 CZK
Bonnie and Clyde je muzikálová gangsterka, plná napětí, romantiky a nadhledu. Je to příběh o touze žít naplno, o snaze uniknout z vězení všednosti, o odvaze nepoddat se osudu a hlavně o lásce, která si neklade podmínky, nekalkuluje, nebojí se překážek a dokonce ani smrti. Frank Wildhorn, autor hudby, podal svůj životní výkon. Jeho hudba má lehkost, je melodická a pestrá. Tentokrát pracuje i s žánry jako je gospel, swing, dokonce zazní i country.
2 hodiny 30 minut (incl. break)

Muzikál expres

from 290 CZK
MUZIKÁL EXPRES - 30 LET Jediný muzikálový magazín na českých rozhlasových vlnách oslavuje 30. výročí svého vzniku.
xxx (incl. break)