Muzikálový showcase
Muzikálový showcase

Muzikálový showcase

Muzikálový showcase Koncertní řada mladých muzikálových nadějí s živou kapelou a VIP hosty. Průřez nejnovějšími českými a světovými muzikály

Pořadatel: Hudební divadlo Karlín
Muzikálový showcase
Malá scéna
pátek
19. 1. 2024 od 19:30
Volné vstupenky
114
Muzikálový showcase
Malá scéna
pátek
10. 5. 2024 od 19:30
Volné vstupenky
139

Informace o představení

  • 120 minut včetně přestávky
  • Malá scéna
  • 6+
    Přístupné od 6 let

  • Premiéra
    so 17. 6. 2023

Muzikálový showcase

Vstup na Malou scénu je otevřen 30 minut před začátkem představení.


Hudební divadlo Karlín představuje novou muzikálovou koncertní řadu. Třikrát za sezónu vystoupí na Malé scéně mladé talenty české hudebně divadelní scény. Každý Muzikálový showcase je jedinečný jak svým programem, tak interprety. Za doprovodu sedmičlenné živé kapely zazní písně z českých i zahraničních muzikálů, včetně nejnovějších autorských počinů mladých tuzemských skladatelů a textařů. Přijďte podpořit generaci umělců, kterou v blízké budoucnosti nepochybně hojně uvidíte a uslyšíte na předních českých muzikálových scénách!


———


Muzikálový showcase #3 (19. 1. 2024)

Viktor Aaron / Lenka Stejskalová / Jiří Šup

 

Viktor Aaron v současnosti září jako Mefistofeles v původním českém muzikálu Doktor Faust. Zároveň vystupuje v nové plzeňské inscenaci legendárního muzikálu Jesus Christ Superstar a také se připravuje na premiéru v obsazení nových pražských Bídníků.


Lenka Stejskalová je novou nadějí mezzosopránových muzikálových rolí na české divadelní scéně. Jejím aktuálním nejvýraznějším počinem je role Markétky v muzikálu Doktor Faust, ale mimo jiné pravidelně zpívá i v off-stage sboru Hudebního divadla Karlín, například v muzikálu Rebelové.


Jiří Šup je absolventem muzikálového herectví na brněnské JAMU. Pravidelně vystupuje na prknech Divadla J. K. Tyla v Plzni, například v inscenacích muzikálů Billy Elliot a Jesus Christ Superstar. Diváci jej ale mohou znát i z pražské divadelní scény, kde se objevuje v muzikálech Doktor Faust, Zpívání v dešti a Zapomeňte na Shakespeara!

 

———

 

Muzikálový showcase #4 (10. 5. 2024)

Nikola Ciprová / Lindsay Jewel Salvati / Viktorie Tandlerová

 

Nikola Ciprová je rodačkou z Českých Budějovic, kde započala její divadelní kariéra v muzikálech Kocour Modroočko, Zaslaná pošta a Cyrano. Na pražské muzikálové scéně debutovala hlavní rolí v muzikálu Voda (a krev) nad vodou Divadla Kalich. Dále vystupuje v roli Mefistofela v představení Doktor Faust, díky níž si získala srdce (a duši) nejednoho diváka.

 

Lindsay Jewel Salvati, pocházející ze severokarolínského Ashevillu ve Spojených státech amerických, účinkovala v především v dětských rolích úspěšných muzikálů, nejvýrazněji v titulní úloze muzikálu Annie. Již téměř dekádu žije v České republice a pravidelně koncertuje se svým bohatým muzikálovým repertoárem na tuzemských scénách.

 

Viktorie Tandlerová účinkuje v mnohých muzikálech na významných českých divadelních scénách. V Hudebním divadle Karlín ji diváci mohou vidět v roli Julči v muzikálu Rebelové a také jako členku pěvecko-taneční company v inscenacích The Bodyguard a Anděl Páně. Dále vystupuje na prknech Divadla J. K. Tyla v Plzni, Divadla Na Maninách nebo Divadla Kalich. Mimo jiné se věnuje i choreografii a pohybové stylistice, nejčerstvěji v autorském projektu Hra střepů, který se uvádí na Malé scéně karlínského divadla.

 

———

 

Lucie Šindelářová – průvodní slovo


Ondřej Suchan – housle, hudební dramaturgie, hudební aranžmá

Vojtěch Adamčík – klávesy, hudební nastudování, hudební aranžmá

Jakub Hřebíček – bicí souprava a perkuse

David Krpálek – baskytara

Adrian Skramuský – kytary

Jakub Škarda – klarinet, saxofony

Michaela Borkovcová – flétny


Vojtěch Frank – hudební aranžmá

Jan Kaňka – hudební aranžmá

Vít Skramuský – grafický design

Umělci a tvůrci

Umělci

Tvůrci