Muzikálový showcase
Muzikálový showcase

Muzikálový showcase

Muzikálový showcase Koncertní řada mladých muzikálových nadějí s živou kapelou a VIP hosty. Průřez nejnovějšími českými a světovými muzikály

Pořadatel: Hudební divadlo Karlín
Muzikálový showcase
Malá scéna
Saturday
28. 9. 2024 od 19:30
Volné vstupenky
86
Muzikálový showcase
Malá scéna
Friday
18. 10. 2024 od 19:30
Volné vstupenky
133

Informace o představení

  • 120 minut včetně přestávky
  • Malá scéna
  • 6+
    Přístupné od 6 let
  • NO ENGLISH SUBTITLES

  • Premiéra
    Sa 17. 6. 2023

Muzikálový showcase

Vstup na Malou scénu je otevřen 30 minut před začátkem představení.


Hudební divadlo Karlín představuje novou muzikálovou koncertní řadu. Třikrát za sezónu vystoupí na Malé scéně mladé talenty české hudebně divadelní scény. Každý Muzikálový showcase je jedinečný jak svým programem, tak interprety. Za doprovodu sedmičlenné živé kapely zazní písně z českých i zahraničních muzikálů, včetně nejnovějších autorských počinů mladých tuzemských skladatelů a textařů. Přijďte podpořit generaci umělců, kterou v blízké budoucnosti nepochybně hojně uvidíte a uslyšíte na předních českých muzikálových scénách!


———


Muzikálový showcase #4 (10. 5. 2024)


Nikola Ciprová / Lindsay Jewel Salvati / Viktorie Tandlerová


Nikola Ciprová je rodačkou z Českých Budějovic, kde započala její divadelní kariéra v muzikálech Kocour ModroočkoZaslaná pošta Cyrano. Na pražské muzikálové scéně debutovala hlavní rolí v muzikálu Voda (a krev) nad vodou Divadla Kalich. Dále vystupuje v roli Mefistofela v představení Doktor Faust, díky níž si získala srdce (a duši) nejednoho diváka.


Lindsay Jewel Salvati, pocházející ze severokarolínského Ashevillu ve Spojených státech amerických, účinkovala v především v dětských rolích úspěšných muzikálů, nejvýrazněji v titulní úloze muzikálu Annie. Již téměř dekádu žije v České republice a pravidelně koncertuje se svým bohatým muzikálovým repertoárem na tuzemských scénách.


Viktorie Tandlerová účinkuje v mnohých muzikálech na významných českých divadelních scénách. V Hudebním divadle Karlín ji diváci mohou vidět v roli Julči v muzikálu Rebelové a také jako členku pěvecko-taneční company v inscenacích The Bodyguard a Anděl Páně. Brzy se také představí jako Skautka v připravované evropské premiéře muzikálu Beetlejuice. Dále vystupuje na prknech Divadla J. K. Tyla v Plzni, Divadla Na Maninách nebo Divadla Kalich. Mimo jiné se věnuje i choreografii a pohybové stylistice, nejčerstvěji v autorském projektu Hra střepů, který se uvádí na Malé scéně karlínského divadla.


———


Muzikálový showcase #5 (18. 10. 2024)

Filip Antonio / Natálie Dvořáková / Tereza Šajnová


Filip Antonio, známý především pro své účinkování v dětských filmových rolích, se v současnosti etabluje ve výrazných hlavních rolích pražských muzikálů. Vidět jej můžete například v inscenacích muzikálů Doktor Faust nebo Branický zázrak. Zároveň se s ním ale můžete potkat v titulech Jesus Christ Superstar nebo Dracula v plzeňském Divadle J. K. Tyla, kde účinkuje v externí company.


Natálie Dvořáková je jednou z nejnovějších tváří souboru plzeňského muzikálu v Divadle J. K. Tyla. Čerstvá absolventka tamní konzervatoře momentálně v září v hlavních rolích legendárních titulů Jesus Christ Superstar (Maří Magdaléna) a Dracula (Lorraine).


Tereza Šajnová je absolventkou oboru muzikál na pražské Mezinárodní konzervatoři. Momentálně ji můžete vidět například v pěvecko-taneční company muzikálů Sladké mámení a Angelika, které jsou uváděny na jevišti brněnské Zoner BOBYHALL.


———


Lucie Šindelářová – průvodní slovo

Ondřej Suchan – housle, hudební dramaturgie, hudební aranžmá

Vojtěch Adamčík – klávesy, hudební nastudování, hudební aranžmá

Jakub Hřebíček / Danny Van Luxzenburg – bicí souprava a perkuse

David Krpálek – baskytara

Adrian Skramuský – kytary

Jakub Škarda – klarinet, saxofony

Eliška Kubíková / Tomáš Závora – flétny

Vojtěch Frank – hudební aranžmá

Markéta Hodrová / Vít Skramuský – grafický design

Umělci a tvůrci

Umělci

Tvůrci