Písařík Martin

Písařík Martin Datum narození:
Svátek:
Osobní stránky:
Facebook:
-
-
-
-
Role:
Sestra v akci:
Poručík Eddie Souther
Bonnie & Clyde:
Clyde Barrow, Buck Barrow
Archiv rolí:
Lucie, větší než malé množství lásky:
Jáchym
 

Jako dítě účinkoval v televizním filmu Karla Kachyni MĚSTEM CHODÍ MIKULÁŠ. Po té nastoupil do amatérského divadla Radar, kde působí dodnes a v jeho inscenacích hraje po dětských domovech, školách atd. Je absolventem Státní konzervatoře v Praze, hudebně dramatický obor, pod vedením Vladislava Beneše a Gabriely Vránové. Vzdělání v muzikálovém oboru si rozšířil na Konzervatoři Jaroslava Ježka. V současné době je stálým hostem v Městských divadlech pražských. Koncertuje s kapelou Akustik, pro kterou skládá a zpívá autorské písně.

Z divadelních rolí, např. Eda Drábek (I. Hlas, P. Šabach, P. Jarchovský, M. Hanuš: ŠAKALÍ LÉTA), Romeo (W. Shakespeare: ROMEO A JULIE), Pan Jiří (Z. Jirotka, M. Vačkář, O. Havelka: SATURNIN), Ben (D. Landa, M. Landa: TOUHA), Šimon a Olda (Z. Zelenka, M. David: REBELOVÉ), Jerome ml. (J. K. Jerome: TŘI MUŽI VE ČLUNU), Percy (W. Shakespeare: JINDŘICH IV.), Francois Villon (J. Hubač, O. Brzobohatý, P. Vrba: JÁ, FRANCOIS VILLON), Angel (J. Larson: RENT)

Hrál ve filmech SNOWBOARĎÁCI, RO(C)K PODVRAŤÁKŮ, CZECH MADE MAN, v televizních filmech ZTRACENÁ BRÁNA, STŘÍBRNÁ VŮNĚ MRAZU, v televizních seriálech AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI!, CESTY DOMŮ, ENTENTÝKY, DOKTOŘI Z POČÁTKŮ.

V letošním roce představil novou českou oděvní značku CZECH LOSERS.

Zpět