Smetana Emma

Smetana Emma

Role:

Archiv rolí:

 

Vystudovala Evropské záležitosti na Sciences Po Paris a Politologii a mezinárodní vztahy na FU v Berlíně. Od prosince 2008 do června 2009 působila na úřadu vlády. V roce 2008 absolvovala stáž v Evropském parlamentu, od prosince 2009 do června 2010 pak byla asistentkou tiskového mluvčího předsednictví ČR v Radě EU. Absolvovala stáž ve francouzském deníku Libération (v rubrice kultura) a v českém deníku MF DNES (rubriky zahraničí, domácí a iDnes.cz).

V posledních letech se věnuje herectví, hrála ve filmech RYTMUS V PATÁCH (2009), MUŽI V NADĚJI (2011), DIE MÄTRESSE DER KÖNIGS (2011), HOŘÍCÍ KEŘ (2013), DONŠAJNI (2013), COLETTE (2013), objevila se v seriálech TERAPIE 2, ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2, ZÁKLADKA a reklamách, mj. ORANGE INTEL, BENNETON, PLAYSTATION VITA, SOCIÉTÉ GÉNÉRALE, AXE.

Založila vlastní kapelu "Emma Smetana", ve které hraje na klavír a kytaru, zpívá a skládá písně v češtině, francouzštině, angličtině a hebrejštině. Jako moderátorku a reportérku Televizních novin ji můžete vídat na TV NOVA, kde v současné době moderuje hlavní zpravodajskou relaci.

Zpět
Program
Kniha o divadle
Dárkové poukazy
Repertoár