Karel Svoboda 80

Karel Svoboda 80

Hudební divadlo Karlín připravuje k nedožitým 80. narozeninám fenomenálního skladatele, hitmakera Karla Svobody exkluzivní koncert, v němž mu jeho písněmi vzdá poctu celá plejáda populárních umělcům, jimž ve své době napsal spousty hitů, ale i mladší zpěváci, kteří jeho písně v současnosti pro tento koncert nazpívají, ale mnohdy i dále zařadí do svého repertoáru. Karel Svoboda předčasně ukončil svůj plodný život v lednu 2007, my si však tímto koncertem připomeneme jeho nedožité narozeniny přesně v den, kdy se před 80 lety narodil - 19. prosince.

Scénář koncertu připravují Mgr. Pavel Polák, umělecký šéf divadla, a Radan Dolejš, muzikolog, hudební historik a známý dramaturg koncertů a televizních zábavních pořadů. Hudební nastudování a dirigent Martin Kumžák, taneční choreografie Petra Parvoničová. Moderování se ujal Libor Bouček.

Koncert je dělen do jednotlivých tematických bloků, z nichž namátkou zmiňme mj. FILMY A SERIÁLY (Tři oříšky pro Popelku, Noc na Karlštejně, Návštěvníci, Létající Čestmír a Dobrodružství kriminalistiky), MUZIKÁLY (Dracula, Monte Cristo, Noc na Karlštejně a Golem), MLADÍ A NEKLIDNÍ, atd. Vyvrcholením koncertu bude blok písní Karla Gotta a závěrečná finálová píseň všech účinkujících.

Těmi jsou: Karel Gott, Lucie Bílá, Eva Pilarová, Helena Vondráčková, Hana Zagorová, Michal David, Daniel Hůlka, Jiří Korn, Václav Neckář, Ilona Csáková, Petra Janů, Leona Machálková, Iva Pazderková, Václav Noid Bárta, Martin Chodúr, Jan Kopečný, Lešek Semelka, Pavel Vítek, Marian Vojtko, Slza, Ines Ben Ahmed, Johanka Kopačková a Vendula Příhodová.

Vstupenky výhradně v Hudebním divadle Karlín!

Zpět
Program
Kniha o divadle
Dárkové poukazy
Repertoár