Volná místa

KUSTOD ORCHESTRU

Hudební divadlo v Karlíně přijme na plný úvazek do mladého dynamického kolektivu fyzicky zdatného pracovníka – kustoda orchestru na přestavby orchestřiště, stěhování, údržbu, skladování hudebních nástrojů a hudebnin, správu notového materiálu. Hudební vzdělání výhodou. Požadována je samostatnost, pohotovost, zručnost, fyzická a psychická odolnost, nekonfliktní osobnost, zájem a vztah k práci u divadla. Pracuje se v 6-ti denních turnusech, převážně o sobotách a nedělích, výjimečně v noci, v nepravidelných – různě dlouhých směnách.
Další info Daniel Šrámek, tel. 731 415 883


ZVUKAŘ - ELEKTRIKÁŘ

Hudební divadlo v Karlíně přijme na plný úvazek  do mladého dynamického kolektivu  pracovníka na drobné zvukařské práce a na údržbu a drobné opravy sdělovací a audiovizuální techniky. Požadováno je vyučení v oboru slaboproud – elektronická zařízení, schopnost diagnostikovat závady těchto zařízení, samostatnost, pohotovost,  zručnost, fyzická a psychická odolnost, nekonfliktní osobnost, zájem a vztah k práci u divadla.

Pracuje se v 6-ti denních turnusech, převážně o sobotách a nedělích, výjimečně v noci, v nepravidelných – různě dlouhých směnách.

Další info Daniel Šrámek, tel. 731 415 883


JEVIŠTNÍ TECHNIK - stavěč scénických dekorací

Hudební divadlo v Karlíně přijme na plný úvazek  do mladého dynamického kolektivu  fyzicky zdatné pracovníky na stavbu náročných scénických  dekorací a provádění přestaveb v průběhu muzikálových a operetních představení. Požadována je samostatnost, pohotovost, řemeslná zručnost, fyzická a psychická odolnost, nekonfliktní osobnost, zájem a vztah k práci u divadla. Pracuje se v 6-ti denních turnusech, převážně o sobotách a nedělích, v noci, v nepravidelných – různě dlouhých směnách.

Další info Daniel Šrámek, tel. 731 415 883