Volná místa

Prodejce vstupenek na obchodním stánku v obchodním centru

Hudební divadlo v Karlíně hledá na dobu určitou prodejce vstupenek. Náplní práce je prodej vstupenek z prodejního a rezervačního systému Ovex z notebooku. Pracovník bude provádět prodej a tisk vstupenek, rezervaci vstupenek, prodej dárkových poukazů s možností platby kartou přes platební terminál nebo hotově. Prezentace muzikálů a operet Hudebního divadla Karlín formou DL letáků atd..

Jedná se o práci na období od 15. listopadu do 23. prosince 2017 (pondělí – neděle) na obchodním stánku v obchodním centru Palladium v Praze (poschodí -2 kousek od knihkupectví Neoluxor). Smluvní vztah bude formou DPP,

Pracovní doba je od 9 hodin do 21 hodin, 12 hodinová směna. Plat je 90,- Kč / hod.

Kontakt: L.Strapina – tel. 608 584 404

 

Garderobiérka

Hudební divadlo v Karlíně přijme zaměstnance  do úseku garderoby  divadla. Pracovní  doba je nepravidelná ( oblékání umělců při představení a zkouškách) práce na plný pracovní úvazek.  Nutná dobrá fyzická kondice( práce s divadelními kostýmy).

Kontakt: paní Helena Krupková 221 868 224, 739 065 542

e-mail:  helena.krupkova@hdk.cz

 

Zvukař - elektrikář

Hudební divadlo v Karlíně přijme na plný úvazek  do mladého dynamického kolektivu  pracovníka na drobné zvukařské práce a na údržbu a drobné opravy sdělovací a audiovizuální techniky. Požadováno je vyučení v oboru slaboproud – elektronická zařízení, schopnost diagnostikovat závady těchto zařízení, samostatnost, pohotovost,  zručnost, fyzická a psychická odolnost, nekonfliktní osobnost, zájem a vztah k práci u divadla.

Pracuje se v 6-ti denních turnusech, převážně o sobotách a nedělích, výjimečně v noci, v nepravidelných – různě dlouhých směnách.

Další info Daniel Šrámek 731 415 883

 

Jevištní technik

Hudební divadlo v Karlíně přijme na plný úvazek  do mladého dynamického kolektivu  fyzicky zdatné pracovníky na stavbu náročných scénických  dekorací a provádění přestaveb v průběhu muzikálových a operetních představení. Požadována je samostatnost, pohotovost, řemeslná zručnost, fyzická a psychická odolnost, nekonfliktní osobnost, zájem a vztah k práci u divadla. Pracuje se v 6-ti denních turnusech, převážně o sobotách a nedělích, v noci, v nepravidelných – různě dlouhých směnách.

Další info Daniel Šrámek 731 415 883

Program
Kniha o divadle
Dárkové poukazy
Repertoár