Volná místa

ENERGETIK na hlavní pracovní poměr

Hudební divadlo v Karlíně přijme pracovníka na pozici ENERGETIK na HPP.

Informace poskytne technický ředitel Jiří Blažek, mobil: 736 621 224, e-mail: jiri.blazek@hdk.cz

 

UKLÍZEČKA - vedoucí úklidu

Hudební divadlo v Karlíně přijme vedoucí úseku úklidu na plný pracovní úvazek pro úklid jeviště a zázemí divadla.  Provoz divadla  i v sobotu a neděli. Nástup možný okamžitě.

Kontakt paní Helena Krupková 221 868 224,739  065 542, e-mail: helena.krupkova@hdk.cz


ZVUKAŘ - ELEKTRIKÁŘ

Hudební divadlo v Karlíně přijme na plný úvazek  do mladého dynamického kolektivu  pracovníka na drobné zvukařské práce a na údržbu a drobné opravy sdělovací a audiovizuální techniky. Požadováno je vyučení v oboru slaboproud – elektronická zařízení, schopnost diagnostikovat závady těchto zařízení, samostatnost, pohotovost,  zručnost, fyzická a psychická odolnost, nekonfliktní osobnost, zájem a vztah k práci u divadla.

Pracuje se v 6-ti denních turnusech, převážně o sobotách a nedělích, výjimečně v noci, v nepravidelných – různě dlouhých směnách.

Další info Daniel Šrámek, tel. 731 415 883


JEVIŠTNÍ TECHNIK - stavěč scénických dekorací

Hudební divadlo v Karlíně přijme na plný úvazek  do mladého dynamického kolektivu  fyzicky zdatné pracovníky na stavbu náročných scénických  dekorací a provádění přestaveb v průběhu muzikálových a operetních představení. Požadována je samostatnost, pohotovost, řemeslná zručnost, fyzická a psychická odolnost, nekonfliktní osobnost, zájem a vztah k práci u divadla. Pracuje se v 6-ti denních turnusech, převážně o sobotách a nedělích, v noci, v nepravidelných – různě dlouhých směnách.

Další info Daniel Šrámek, tel. 731 415 883