Aktuality

Přidané termíny Sestry v akci v únoru 2019! Skvělý vánoční dárek!

Vážení diváci,

díky Vašemu obrovskému zájmu o představení Sestra v akci jsme přidali 2 nové termíny v únoru 2019!

Své vstupenky můžete zakoupit ZDE*. Pozor, vstupenek rychle ubývá! :)) 

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

*ceny vstupenek jsou již 350,- až 990,- Kč (stejné, jako u dalších termínů Sestry v akci od 1.4.2019)Veselá vdova zve na slavnostní premiéru! VIP hostem můžete být i vy!

Jedna z nejslavnějších operet všech dob, Veselá vdova Franze Lehára, vzniká v koprodukci Hudebního divadla Karlín a Divadla J. K. Tyla v Plzni. Klasický operetní titul stříbrné éry vídeňské operety přináší kromě slavných melodií, jako například U Maxima jsem znám, píseň o Vilje či Ženy, ženy, vtipné a svižné libreto, které dodnes baví diváky na celém světě a jejímu uvedení se nevyhýbají ani proslulé operní domy. A vy můžete být osobně na VIP premiéře s následným rautem! Tak neváhejte - omezený počet vstupenek právě v prodeji!Karel Svoboda 80 - exkluzivní koncert k nedožitým osmdesátinám

Hudební divadlo Karlín připravuje k nedožitým 80. narozeninám fenomenálního skladatele, hitmakera Karla Svobody exkluzivní koncert, v němž mu jeho písněmi vzdá poctu celá plejáda populárních umělcům, jimž ve své době napsal spousty hitů, ale i mladší zpěváci, kteří jeho písně v současnosti pro tento koncert nazpívají, ale mnohdy i dále zařadí do svého repertoáru. Karel Svoboda předčasně ukončil svůj plodný život v lednu 2007, my si však tímto koncertem připomeneme jeho nedožité narozeniny přesně v den, kdy se před 80 lety narodil - 19. prosince.Zapojte se do věrnostního programu! Čekají vás novinky, soutěže, lepší ceny!

Spustili jsme nový věrnostní program! Zapojte se a užívejte si naplno jeho výhody! :)

Kompletní informace ZDE

 Archiv
Program
Kniha o divadle
Dárkové poukazy
Repertoár